Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
webinżynier
Slider

Co robię

Strony Internetowe

Strona internetowa jest podstawowym narzędziem dla każdej firmy, która chce zaistnieć ze swoją marką w Internecie. Największym atutem wynikającym z posiadania strony internetowej jest pozyskanie wielu nowych klientów poprzez zwiększenie zasięgu oferty Twojej firmy.

Hosting & Administracja

Integralną częścią każdej strony internetowej jest tzw. hosting, czyli krótko mówiąc serwer, na którym znajduje się witryna. Oferuję stabilny hosting dla firm oraz szybkie i sprawne uruchomienie serwisu. Jeśli posiadasz już stronę internetową ale nie masz czasu lub dostatecznej wiedzy na jej aktualizację czy rozbudowę, powierz opiekę nad swoją witryną, a zadbam o całą resztę, systematycznie uzupełniając żądane treści oraz dbając o ich czytelność i wysoką dostępność.

Identyfikacja Wizualna

Identyfikacja wizualna, czyli struktura wizerunku, decyduje o sukcesie rynkowym i marketingowym firmy. To podstawowe narzędzie, służące kreowaniu wizerunku firmy na rynku. Spójny system wizualny jest najważniejszym elementem identyfikacji, a jego podstawę stanowi znak firmowy - logo.

Reklama & Poligrafia

Specjalizuje się w projektowaniu grafiki do wydruków. Zawsze dokładam wszelkich starań aby stworzone wspólnie ze mną materiały reklamowe spełniały oczekiwania każdego klienta oraz pozwalały cieszyć się niezawodną formą reklamy i kreowania wizerunku firmy.

logo black

Jesteś zainteresowany moją ofertą? Masz pytania? Napisz do mnie lub zadzwoń!

planedarek@webinzynier.pl

600 588 946

© 2018 webinzynier.pl

Strona korzysta z plików cookies. To nic strasznego! Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.