Co robię?

paper plane

Strony internetowe

Strona internetowa jest podstawowym narzędziem dla każdej firmy, która chce zaistnieć ze swoją marką w Internecie. Największym atutem wynikającym z posiadania strony internetowej jest pozyskanie wielu nowych klientów poprzez zwiększenie zasięgu oferty Twojej firmy.

paper plane

Hosting & Administracja

Integralną częścią każdej strony internetowej jest tzw. hosting, czyli krótko mówiąc serwer, na którym znajduje się witryna. Oferuję stabilny hosting oraz szybkie i sprawne uruchomienie serwisu. Jeśli posiadasz już stronę internetową ale nie masz czasu lub dostatecznej wiedzy na jej aktualizację czy rozbudowę powierz opiekę nad swoją witryną a zadbam o całą resztę systematycznie uzupełniając żądane treści oraz dbając o ich czytelność i wysoką dostępność.

paper plane

Sklepy internetowe

Sklep internetowy daje możliwość kupowania i sprzedawania produktów przez internet. jest to jedna z form handlu elektronicznego. E-commerce stało się popularne z uwagi na wygodę i obniżenie kosztów sprzedaży a ponadto daje możliwość szerszego dotarcia do potencjalnych klientów.

paper plane

Identyfikacja Wizualna

Identyfikacja wizualna, czyli struktura wizerunku, decyduje o sukcesie rynkowym i marketingowym firmy. To podstawowe narzędzie, służące kreowaniu wizerunku firmy na rynku. Spójny system wizualny jest najważniejszym elementem identyfikacji, a jego podstawę stanowi znak firmowy - logo. Zawsze dokładam wszelkich starań aby stworzone projekty spełniały oczekiwania każdego klienta oraz pozwalały cieszyć się niezawodną formą reklamy i kreowania wizerunku firmy.

Kontakt

Porozmawiajmy

o nowym sklepie

Jesteś zainteresowany moją ofertą? Masz pytania dotyczące informacji na temat wykonywania zlecenia dla Ciebie, wyceny Twojej nowej strony lub sklepu? Napisz do mnie. Odpowiem jak najszybciej to możliwe.